Rüyada kabak ve patlıcan dolması görmek

Rüyada kabak ve patlıcan dolması görmek büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, işlerine dört elle sarılacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına rivayet eder.

Rüyada kabak ve patlıcan dolması gördüyseniz:

  • Duygusal açıdan da zayıf değilsiniz.

Rüyada kabak ve patlıcan dolması görmek deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına yorulur.

Rüyada patlıcan kabak dolması görmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada patlıcan dolması görmek kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına delalettir.

Rüyada patlıcan dolması istemek sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine delalet eder.

Rüyada kabak dolması pişirmek atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kabak dolması görmek parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada etli patlıcan dolması yemek onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, çok pişmanlık duyacağına işarettir.

Rüyada patlıcan biber dolması yemek üzüntü yaşamaya, ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.