Rüyada kadın tenine dokunmak

Rüyada kadın tenine dokunmak aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, gösterilen sabrın tükeneceğine, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, dertlerine çare bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadın tenine dokunmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmek için veya bazı işleri başlatmak veya tamamlamak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada kadın tenine dokunmak hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin tenine dokunmak yeni bir alışkanlık edinileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin tenine dokunmak rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada birinin tenine dokunmak yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada kadın kadın görmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, maddi imkânlarının artacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada kadın önü yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, borçların ödeneceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada ölü bir kadın üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada kadın kovalaması kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.