Rüyada kafes içinde civciv görmek

Rüyada kafes içinde civciv görmek içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine, kötü düşmana, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına işarettir.

Rüyada kafes içinde civciv gördüyseniz:

  • Daha enerjik olabilmek için birtakım aktivitelerde bulunmanız gerekmektedir.

Rüyada kafes içinde civciv görmek kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına delalettir.

Rüyada kafes içinde at görmek yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, onlardan medet umacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafes içinde köpek görmek hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına yorulur.

Rüyada kafes içinde insan görmek hayatının güzelliği için her gün allah’a şükredeceğine, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kafes içinde tavuk görmek sorunlu bütün olayların düzeleceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada kafes içinde muhabbet kuşu görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafes içinde olmak aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına tabir olunur.

Rüyada kafes içinde fare görmek sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments