Rüyada kalçaya bakmak

Rüyada kalçaya bakmak şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kalçaya bakmak gördüyseniz:

  • Ya da maddi bir gelişme zaman alabilir.

Rüyada kalçaya bakmak çok sıkıntılı bir hal alacağına, gelirinin artacağına, rızkının da genişleyeceğine inanılır.

Rüyada kalçaya iğne batması toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına işaret etmektedir.

Rüyada kalçaya dikiş atılması maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalçaya iğne yaptırmak insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada kalçaya dokunmak bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kalçaya kurşun yemek endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalçaya dövme yaptırmak atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine yorulur.

Rüyada kalçaya tekme yemek iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments