Rüyada kan portakalı görmek

Rüyada kan portakalı görmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, fesatlıklar içinde kalınacağına, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, tebrik edileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına rivayet eder.

Rüyada kan portakalı gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekiyor.

Rüyada kan portakalı görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada portakali görmek sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kan portakalı yemek üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına işarettir.

Rüyada portakalı kabuğuyla yemek sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada portakalı yemek işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, işlerinin hemen hallolacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments