Rüyada kanser olduğunu hissetmek

Rüyada kanser olduğunu hissetmek takdir toplayacak işler yapacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, unvan sahibi olacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına işarettir.

Rüyada kanser olduğunu hissetmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda dikkatli davranmamanız durumunda duygusal problemler meydana gelebilir.

Rüyada annemin kanser olduğunu fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına rivayet eder.

Rüyada kanser olduğunu bilmek hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine rivayet eder.

Rüyada kanser olduğunu hissetmek verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ablasının kanser olduğunu öğrenmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına inanılır.

Rüyada eniştenin kanser olduğunu görmek hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, prestij kazanacağına tabir olunur.

Rüyada cilt kanser olduğunu görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, etiği duaların allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kızının kanser olduğunu öğrenmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada halanın kanser olduğunu görmek kendisiyle övüneceğine, para sahibi olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments