Rüyada kapalı kepenk görmek

Rüyada kapalı kepenk görmek daha güzelleşeceğine, belalı kimselerle karşılaşacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine yorulur.

Rüyada kapalı kepenk gördüyseniz:

  • Saygı duyulmak, dikkate alınmak veya sevilmek istiyorsanız maddi olanaklarınızı seferber etmenin dışında şeyler yapmalısınız.

Rüyada kapalı kepenk görmek hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada kapalı demir kepenk görmek sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kepenk açmak çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine inanılır.

Rüyada kepenk kilitlemek rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, birçok dedikoduya maruz kalacağına tabir olunur.

Rüyada siyah kepenk görmek parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına inanılır.

Rüyada kepenk görmek bol kazançlı günlere kavuşacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına işaret eder.

Rüyada kepenk kırılması pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, çalıştığı yerde amir olacağına delalettir.

Rüyada kapalı olmayan birini kapalı görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.