Rüyada kapı önünde durmak

Rüyada kapı önünde durmak iş hayatında sözü geçen biri olacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, ardından konu üzerinde düşünüleceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada kapı önünde durmak gördüyseniz:

  • Gerçekten başarılı olabileceğiniz durumlarda farkında olmadığınız düşmanlıklarla karşılaşıyorsunuz.

Rüyada kapı önünde terlik güzel ve bereketli işlere gireceğine, onunla üzülüp, ağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapı önünde kum görmek içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, kötü ve zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kapı önünde beklemek hasta olanlar için şifa bulmaya, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına alamet eder.

Rüyada kapı önünde konuşmak sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine yorulur.

Rüyada kapı önünde kar görmek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, sıkıntılar son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapı önünde çiş yapmak yaşanan zor günlerin biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı önünde yıkanmak karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada kapı önünde ağlamak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments