Rüyada kapıya jandarma gelmesi

Rüyada kapıya jandarma gelmesi sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, İslami olarak günahlarının artacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, kafasının boşalacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına delalettir.

Rüyada kapıya jandarma gelmesi gördüyseniz:

  • Çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kimseler olabilir.

Rüyada kapıya jandarma gelmesi rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, sorunlarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada jandarma ile tartışmak zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, sıkıntı dolu günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada jandarma tutuklanmak sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine işaret eder.

Rüyada jandarma ile evlenmek çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada jandarma çağırmak olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, istediği makama geleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada jandarma astsubay çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada jandarma görmek diyanet onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada jandarma olduğunu görmek makamında en yüksek noktaya erişeceğine, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments