Rüyada kaplumbağanın üstüne basmak

Rüyada kaplumbağanın üstüne basmak mutluluğa ve neşeye, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına, sevinç ve sürura, yeniden can bulacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına delalet eder.

Rüyada kaplumbağanın üstüne basmak gördüyseniz:

  • Gelirlerinizi ya da işinizi ilgilendiren konularda güvensizlik sorunu ortaya çıkabilir.

Rüyada kaplumbağanın üstüne basmak ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına rivayet eder.

Rüyada kaplumbağanın üstüne binmek zor ve stresli günler geçireceğine, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada kaplumbağanın üstüne oturmak eğlenceli şekilde yaşayacağına, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın üstüne yapışması ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine alamet eder.

Rüyada kaplumbağanın üstüne atlaması çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplumbağanın ölmesi düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine delalettir.

Rüyada kaplumbağanın eve girmesi istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın koşması gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.