Rüyada kara kedi

Rüyada kara kedi ona şifa olmayacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, duaların allah katında karşılığını bulacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine delalet eder.

Rüyada kara kedi gördüyseniz:

  • Yeni ortaklıklar, iş birlikleri veya ilişkiler söz konusu olabilir.

Rüyada kara kara adamlar görmek karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kara kara bulutlar görmek yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına işaret eder.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü bebek görmek önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına işaret eder.

Rüyada kara kara insan görmek böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kara arı görmek yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara kan kusmak ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada kara ayı görmek tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine, başarılarının takdir edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara gül almak kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments