Rüyada kaş kirpik görmek

Rüyada kaş kirpik görmek işlerin sarpa saracağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, büyük bir borcun altına gireceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına tabir olunur.

Rüyada kaş kirpik gördüyseniz:

  • Evdeki sorunlarla uğraşırken düşük profil çizmenizde fayda var.

Rüyada kirpik boyama sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına yorulur.

Rüyada kirpik ve kaş dökülmesi geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, çok büyük bir acı duyacağına inanılır.

Rüyada kirpik azalması çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine rivayet eder.

Rüyada kirpik olmaması sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirpik yemek ayıplanacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirpik kesmek kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, prestij kazanacağına tabir olunur.

Rüyada kırpık yün görmek yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada kirpik kırılması onların yaralarına merhem olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.