Rüyada kaşının yarılması

Rüyada kaşının yarılması işi ile gündeme geleceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, zor günler geçireceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına tabir olunur.

Rüyada kaşının yarılması gördüyseniz:

  • Kendinizi tanımakta güçlük çekeceksiniz.

Rüyada sol kaşının dökülmesi çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, dinde tartışmaya delalet etmektedir.

Rüyada kaşının sararması onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaşının yarılması yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına inanılır.

Rüyada kaşının alınması sevineceğine, adeta havalara uçacağına, faydalı şeyler yapacağına inanılır.

Rüyada kaşının kalınlaştığını görmek durumun değişmesine, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına delalet eder.

Rüyada kaşının beyazladığını görmek ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına tabir olunur.

Rüyada kaşının çıktığını görmek iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, rızıksız kalacağına alamet eder.

Rüyada tek kaşının alındığını görmek bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.