Rüyada kazada kopmuş bacak görmek

Rüyada kazada kopmuş bacak görmek çok mutlu olacağı günler geçireceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, gelir elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kazada kopmuş bacak gördüyseniz:

  • Bir taraftan olumlu bir taraftan da ani tepki vermeye hazır ruh halinde olabilirsiniz.

Rüyada kazada kopmuş bacak görmek eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kazada kafası kopmuş insan görmek üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kazada kopmuş kafa görmek evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada kopmus kol bacak görmek hastalıkların da kalıcı olmayacağına, evliyseniz eşle iyi geçime işaret etmektedir.

Rüyada kopmuş bacak görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, ticaretinin de bozulmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kopmuş kol ve bacak görmek hayırlı kişiler ile tanışacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada kazada bacak kopması ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada kopmuş bacak taşımak sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.