Rüyada kedi avlamak

Rüyada kedi avlamak mutsuz ve moralsiz olacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına, iyi geçiminin de bozulacağına, beklentilerine ulaşacağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kedi avlamak gördüyseniz:

  • Hatırlayın, başka taraflarda işler kötü giderken insanın her zaman yaslanabileceği sağlam duvar, yakın dostlarıdır.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına alamet eder.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek doğruluktan ayrılmayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine işaret eder.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, bu nedenle kendine olan özgüvenini kaybedeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, fakirleşeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına işaret eder.

Rüyada kedi kedi görmek verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek mesleğine dört elle sarılacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, iyi anlaşacağına tabir olunur.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.