Rüyada kedi görmek kedi sevmek

Rüyada kedi görmek kedi sevmek rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına yorulur.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda diplomatik davrandığınızdan veya politik konuşmalar, sunumlar ya da açıklamalar yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek işlerin günden güne artacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kedi kedi görmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına delalettir.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selim A.

Rüyamda bir kafenin önündeyim ysnımds kardeşim var kafenin önünde 6 tane yavru kedi var. Orada oturan kadın İngilizce kaç kedi var bak diyor. Saydım 6 tane kedi çıktı ve annesinde var falan dedim. Anne kediye bakınca altında çok daha küçük 3 yavru daha vardı. Kardeşimi süt alsın diye markete gönderdim ve uyandım.