Rüyada kedi kaybetmek

Rüyada kedi kaybetmek zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına, tartışma yaşayacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, sayılacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, canının derdine düşeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine alamet eder.

Rüyada kedi kaybetmek gördüyseniz:

  • İşte bir hissi ihtilaf görülebilir veya resmi dairelerde zorluklar çıkabilir.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına delalet eder.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi kedi görmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına yorulur.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına inanılır.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek makamından olacağına, imkânsızlıklarının biteceğine işaret eder.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.