Rüyada kediden kurtulmak

Rüyada kediden kurtulmak ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kediden kurtulmak gördüyseniz:

  • Başkalarının tavır veya davranışları nedeniyle enerjiniz düşebilir ya da sıkıntılı durumlar oluşabilir.

Rüyada kediden korkma üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kediden kurtulmak iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere, maddi ve manevi olarak destek olacağına rivayet eder.

Rüyada kediden kaçma hayallerinin yıkılacağına, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına inanılır.

Rüyada yavru kediden kaçmak ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına alamet eder.

Rüyada kuşu kediden kurtarmak ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına inanılır.

Rüyada kediden kaçtığını görmek hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine delalettir.

Rüyada sarı kediden korkmak ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada kediden kene koparmak ancak daha sonra sorunların aşılacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments