Rüyada kediyi ezmek

Rüyada kediyi ezmek atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kediyi ezmek gördüyseniz:

  • Sevindirici bir haberiniz var.

Rüyada kediyi beslemek parlak bir kariyere sahip olunacağına, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine işarettir.

Rüyada kediyi görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına alamet eder.

Rüyada kediyi ısırmak uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada kediyi aramak rahat bir hayatın kapısının açılacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada aç kediyi doyurmak huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kediyi çağırmak zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine rivayet eder.

Rüyada kediyi sevmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada kediyi yakalamak çok bereketli zamanlar geçireceğine, kariyer edineceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments