Rüyada kendi çocuğunun kaka yaptığını görmek

Rüyada kendi çocuğunun kaka yaptığını görmek rahat bir hayata adım atacağına, ondan faydalanacağına, işlerin rayından çıkacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, sorunlarının birken beş olacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada kendi çocuğunun kaka yaptığını gördüyseniz:

  • Problemleri ertelemek yerine, bir an önce çözmenizde fayda var.

Rüyada kendi çocuğunun kaka yaptığını görmek sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada kendi çocuğunun altına kaka yaptığını görmek işindeki verimliliğin düşeceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine delalettir.

Rüyada büyük çocuğunun kaka yaptığını görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunun beyaz kaka yaptığını görmek büyük düşüneceğine, neşesini kaçıracağına delalettir.

Rüyada çocuğunun altına kaka yaptığını görmek can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına inanılır.

Rüyada çocuğunun tuvalete kaka yaptığını görmek sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkek çocuğunun kaka yaptığını görmek kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, büyük borçlara girmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kendi bebeğinin kaka yaptığını görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aysel

Merhaba, ruyada goruyorum ki , erkek cocugu doqurmusam ne zaman bilmirom tabi.Cocugun aklayir ve ben onu kucakima aliyorum ve cocugum kaka etmeye basliyor. Kakasini yapinca yinede sakinlesiyor.Bu arada cocugum erkek cocuk nerdese 2 ,3 aylik bir erkek bebek