Rüyada kendi ev kedisini görmek

Rüyada kendi ev kedisini görmek hayır işleri yapacağına bu sayede hem allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, sorunların artacağına, moralinin yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi ev kedisini gördüyseniz:

  • Kontrollü harcamalısınız.

Rüyada kendi ev kedisini görmek iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine alamet eder.

Rüyada kendi kedisini kurtarmak canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi kedisini öldürmek bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, solan yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi kedisini sevmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kedisini görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına alamet eder.

Rüyada kedisini aramak ilerledikçe ilerleyeceğine, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada evin kedisini görmek karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına delalettir.

Rüyada ölmüş kedisini görmek iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments