Rüyada kendi mezar taşında ölüm tarihini görmek

Rüyada kendi mezar taşında ölüm tarihini görmek çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, kötü durumlara düşeceğine, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi mezar taşında ölüm tarihini gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için güzel şeyler yapma ihtimaliniz varsa, kendinizi tutmamalı veya uzlaşılması gereken konularda ödünler vermemelisiniz.

Rüyada kendi mezar taşında ölüm tarihini görmek istenmediğiniz bir yere gitmeye, alacaklıların kapısını aşındıracağına inanılır.

Rüyada mezar taşında ölüm tarihini görmek araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, şifa edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi ölüm tarihini duymak hastalıklarını yeneceğine, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar taşında kendi adını görmek girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada kendi ölüm tarihini görmek bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine işarettir.

Rüyada mezar tasında kendi ismini görmek iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine alamet eder.

Rüyada kendi ölüm tarihini görmek ne anlama gelir kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezar taşında kendi resmini görmek alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments