Rüyada mezar taşında kendi adını görmek

Rüyada mezar taşında kendi adını görmek kötülerin uzaklaştırılacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, borçların biteceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, işinde uzmanlaşacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına alamet eder.

Rüyada mezar taşında kendi adını gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar, maddi konular veya pazarlıklar ön planda olabilir.

Rüyada mezar taşında kendi adını görmek gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar taşında adını görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi mezar taşında ölüm tarihini görmek her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine tabir olunur.

Rüyada mezar tasında kendi ismini görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına işaret eder.

Rüyada mezar taşında kendi resmini görmek iş hayatında rahat edileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar taşında oturmak eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezar taşında ağlamak çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına inanılır.

Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini görmek akıllı adımlar atacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma ve berçem

Ruyada ben ve arkadaşım mezar taşlarına isimlerimizi yazıyorduk