Rüyada mezar taşında oturmak

Rüyada mezar taşında oturmak yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, bir araya geleceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezar taşında oturmak gördüyseniz:

  • Bir diğer ihtimal de, ruhen kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilecek danışmanlardan akıl almaya başlamanız olabilir.

Rüyada mezar taşında ağlamak alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada mezar taşında oturmak yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezar taşında arkadaşının ismini görmek kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine rivayet eder.

Rüyada mezar taşında kendi adını görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine işaret eder.

Rüyada mezar taşında eşinin ismini görmek rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına rivayet eder.

Rüyada kendi mezar taşında ölüm tarihini görmek hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine delalet eder.

Rüyada mezar taşında fotoğraf görmek büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına alamet eder.

Rüyada mezar taşında resmini görmek rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments