Rüyada kendi suretini görmek

Rüyada kendi suretini görmek karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, eve kapanacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi suretini gördüyseniz:

  • Sizin için özel bir kişi çok önemli bir amacınıza ulaşmanızda size yardım edebilir.

Rüyada kendi suretini görmek her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin suretini görmek uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada peygamberimizin suretini görmek yaptığı işten çıkarılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi dişini kendi çekmek çıkmaza gireceğine, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi kendi bokunu görmek çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada kendi mezarını kendi kazmak disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, geçiminin yerinde olacağına delalettir.

Rüyada kendi kaş görmek cesaretini yeninden toplayacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi eve girmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments