Rüyada kendini kendini hamile görmek

Rüyada kendini kendini hamile görmek eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, eksiklerinin farkına varacağına, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, onu dinleyeceğine, üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kendini kendini hamile gördüyseniz:

  • Gerçekler sizi özgürleştirecektir, bazı konularda duygularınızı daha net tahlil imkanı bulabilirsiniz.

Rüyada kendini kendini hamile görmek başarıların çoğalacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine alamet eder.

Rüyada hamile birinin kendini hamile görmesi gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada hamile kadının kendini hamile görmesi sıkıntılarının biteceğine, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile olmayan birinin kendini hamile görmesi kişinin her daim iyi anılacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin kendini hamile yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine işarettir.

Rüyada hamile görmek kendini kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada kendini hamile görmek bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, hüsrana uğratacağına rivayet eder.

Rüyada kendini hamile sanmak atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments