Rüyada kendini silahla öldürdüğünü görmek

Rüyada kendini silahla öldürdüğünü görmek şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, güzel günlerin sona ereceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine tabir olunur.

Rüyada kendini silahla öldürdüğünü gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınıza karışan veya zarar verebilecek kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada kendini silahla öldürdüğünü görmek ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin kendini silahla öldürdüğünü görmek ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada silahla birini öldürdüğünü görmek günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada birinin silahla adam öldürdüğünü görmek gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına rivayet eder.

Rüyada birini silahla öldürdüğünü görmek işlerinin azalacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının silahla adam öldürdüğünü görmek yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına delalettir.

Rüyada birinin kendini öldürdüğünü görmek bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada yakınının kendini öldürdüğünü görmek daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, dedikoduya yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.