Rüyada kertenkele dili görmek

Rüyada kertenkele dili görmek geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada kertenkele dili gördüyseniz:

  • Kafası karışık olan veya problemlerini dile getirmekte zorlanan kişileri dikkatle dinlemenizde veya anlamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada kertenkele dili görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada vücut dili maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, çok zor durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuş dili konuşmak büyük kazanç elde edileceğine, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada bebek dili maddi gücünün her geçen gün artacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına rivayet eder.

Rüyada dili uzamak çok daha fazla adım atacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine yorulur.

Rüyada dana dili planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet eder.

Rüyada köpek dili koparmak atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kelle dili yemek beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, başarılarını ispat edeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.