Rüyada kızımı hasta görmek

Rüyada kızımı hasta görmek fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızımı hasta gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız dikkat gerektiriyor.

Rüyada kızımı hasta görmek atılan adımların başarıya çıkacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızımı hasta gördüm çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına rivayet eder.

Rüyada kızımı dövmek üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada kızımı kurtarmak evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine delalettir.

Rüyada kızımı arı soktu bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine yorulur.

Rüyada kızımı kaçırmak özellikle para konusunda şansının açılacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına alamet eder.

Rüyada kızımı kayboldu kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızımı kaybetmek nazar eden insanların haddini bildireceğine, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.