Rüyada kızımın ağladığını gördüm

Rüyada kızımın ağladığını gördüm dünyevi hayatını garanti altına alacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına tabir olunur.

Rüyada kızımın ağladığını gördüm gördüyseniz:

  • Ortaklık veya evlilik kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada kızımın ağladığını gördüm iftiraya uğrayacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kızımın ağladığını görmek çok büyük mutluluk yaşanacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada kızımın ağladığını duymak sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızımın bağırması sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada kızımın yaralanmak hayli sağlam başarılara imza atacağına, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına işarettir.

Rüyada kızımın koşması kurulu düzeninin devam edeceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına yorulur.

Rüyada kızımın kaçması günlerini bunun için harcayacağına, ancak yılmayacağına işarettir.

Rüyada kızımın büyüdüğünü görmek sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.