Rüyada kızının elini tutmak

Rüyada kızının elini tutmak önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, sürekli tartışacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada kızının elini tutmak gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda paranızı harcamaktan kaçının.

Rüyada kızının elini tutmak hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızının elini kesmek ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada kızının elini kınalı görmek daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın delalet etmektedir.

Rüyada kızının elini tutup yürümek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına rivayet eder.

Rüyada babanın kızının elini öpmesi ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada kendi kızının elini tutmak kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızının elini yakmak rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına alamet eder.

Rüyada kızının elini öpmek yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments