Rüyada kocanın karısının saçını kesmesi

Rüyada kocanın karısının saçını kesmesi hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada kocanın karısının saçını kesmesi gördüyseniz:

  • Vereceğiniz bir karar özel bir ilişkinizi olumlu etkileyebilir.

Rüyada kocanın karısının saçını kesmesi hastalıklarının da şifasını bulacağına, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kocanın karısının saçını kesmesi verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocanın karısının saçını örmesi sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kocanın karısının saçını taraması kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına yorulmaktadır.

Rüyada karısının saçını görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada karısının saçını taramak onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocanın karısının ayağını öpmesi bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine inanılır.

Rüyada karısının saçını kesmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments