Rüyada karısının saçını görmek

Rüyada karısının saçını görmek büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, amacına nail olacağına, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada karısının saçını gördüyseniz:

  • Her ne kadar eldeki veriler tersini gösterse de, sizin olumlu olmanız olayların gidişatını da değiştirebilir.

Rüyada karısının saçını taramak istenmeyen olayların olacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına işaret eder.

Rüyada karısının saçını görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada bir kocanın karısının saçını kesmesi üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, hedeflerine yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada kocanın karısının saçını kesmesi anne ve babasının her zaman başında olacağına, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karısının saçını kesmek deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada kocanın karısının saçını örmesi büyük bir karamsarlığa kapılacağına, kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına delalet eder.

Rüyada karısının saçını açık görmek toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada karısının saçını boyadığını görmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.