Rüyada kolunda bilezik kırılması

Rüyada kolunda bilezik kırılması bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, sıkıntı yaşanacağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kolunda bilezik kırılması gördüyseniz:

  • Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek.

Rüyada kolunda bilezik özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolunda iki bilezik görmek sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına işaret eder.

Rüyada kolunda bilezik kırılması hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşımın kolunda bilezik görmek evi kendisinin çekip çevireceğine, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına inanılır.

Rüyada kolunda altin bilezik takmak hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine yorulur.

Rüyada kolunda bilezik görmek ihya hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına işaret eder.

Rüyada babanın kolunda bilezik görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada kolunda pırlanta bilezik görmek sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.