Rüyada kolundan iltihap akması

Rüyada kolundan iltihap akması kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, bir sebeple bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine, insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, arzularınızın gerçekleşeceğine, koltuğunun da yükseleceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kolundan iltihap akması gördüyseniz:

  • Kişisel bir fanteziyi daha fazla sürdürmenin bir anlamı olmayabilir.

Rüyada kolundan iltihap akması sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine rivayet eder.

Rüyada kolundan iltihap aktığını görmek huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada kolundan sürüklenmek hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolundan kan aldırmak zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolundan et kopması büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, kazançlı işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolundan cekmek hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine delalettir.

Rüyada sol kolundan kan aldırmak sonradan da çok üzüleceğine, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kolundan kan vermek huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dane

Rüyamda sol kolum şiş goruyom sonra o şişlik patlıyor ve içinden değişik bir kan boz bulanik bir kan intahapli bir kan gibi kolumu kipirdatdimmi içinden akıyor çok akıyor kan akar gibi ve hastaneye gitmeye çalışıyorum bir türlü gidemiyorum sonra gidiyorum hastane bakan olmuyor hastanede çabalıyorum hastaligimi anlatacam diye