Rüyada komşunun ev aldığını duymak

Rüyada komşunun ev aldığını duymak kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, aile saadetinin artacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, kişinin güzel işler yapacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada komşunun ev aldığını duymak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkabilecek ya da çıkan fırsatların dikkatle değerlendirilmesi gerekiyor.

Rüyada komşunun ev aldığını duymak eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşunun halı aldığını görmek evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına yorulmaktadır.

Rüyada komşunun ev satın aldığını görmek işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, huzur getirecek birinin çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada komşunun yeni araba aldığını görmek bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşunun altın aldığını görmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada komşunun köpek aldığını görmek hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine yorulur.

Rüyada komşunun abdest aldığını görmek mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşunun inek aldığını görmek hasta olanlar için şifa bulmaya, hayatını yoluna sokacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments