Rüyada konuşamamak sesin çıkmaması

Rüyada konuşamamak sesin çıkmaması büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, sırtını hak yoluna ve allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, riske atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada konuşamamak sesin çıkmaması gördüyseniz:

  • Planlarınızı bozabilecek veya yapmak istediklerinizi yapmanızı engelleyecek kişilere karşı tedbir almanızda fayda var.

Rüyada konuşamamak sesin çıkmaması tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına yorulur.

Rüyada bir sesin konuşması çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, mal mülk sahibi olunacağına, geleceğine bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada sesin duyulmaması böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada sesin çikmamasi ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına inanılır.

Rüyada sesin kalınlaşması yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına alamet eder.

Rüyada konuşurken sesin kısılması dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine yorulur.

Rüyada sesin kısıldığını görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, kazancını iki kat arttıracağına yorulmaktadır.

Rüyada korkup sesin çıkmaması yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.