Rüyada köprüden aşağı bakmak

Rüyada köprüden aşağı bakmak vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada köprüden aşağı bakmak gördüyseniz:

  • Hoş eşyalar alabilirsiniz.

Rüyada köprüden aşağı bakmak duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, saadete ereceğine delalet eder.

Rüyada köprüden aşağı düşmek hayattan bıkmasına neden olacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına inanılır.

Rüyada köprüden aşağı inmek keyiflerinin yerinde olacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine inanılır.

Rüyada köprüden aşağı atlamak böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, eskisinden de iyi olacağına işaret eder.

Rüyada köprüden çıkmak elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada köprüden geçmek çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada cam köprüden geçmek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada bi köprüden geçmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments