Rüyada korkmak kavga etmek

Rüyada korkmak kavga etmek işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, kısmetinin de açılacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına işarettir.

Rüyada korkmak kavga etmek gördüyseniz:

  • Anlattıklarınızı aleyhinize kullanan kişiler olabilir.

Rüyada korkmak kavga etmek çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kavga etmek ve korkmak ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına işaret eder.

Rüyada kavga etmekten korkmak eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kavga görmek ve korkmak gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına delalet eder.

Rüyada kavga görmek korkmak planlarının istediği şekilde işleyeceğine, bu durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına işaret eder.

Rüyada kavga etmek korkmak ayrılanların kavuşacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kavga görüp korkmak hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, umutlarının tazeleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kavga ettiğin kişiyle kavga etmek borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.