Rüyada kulağa küpe takıldığını görmek

Rüyada kulağa küpe takıldığını görmek yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, biraz dinleneceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, darlığa düşmeyeceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kulağa küpe takıldığını gördüyseniz:

  • Umulmadık kanallardan maddi gelirler söz konusu olabilir.

Rüyada kulağa küpe takıldığını görmek çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına inanılır.

Rüyada iki kulağa küpe takmak ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada kulağa küpe takmaya çalışmak mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulağa halka küpe takmak insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına delalettir.

Rüyada kulağa pırlanta küpe takmak zararını tamamen kapatacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada kulağa küpe taktırmak yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına delalet eder.

Rüyada kulağa küpe takılması çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına inanılır.

Rüyada kulağa altın küpe takmak servet sahibi olacağına, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.