Rüyada kurşun kalem açmak

Rüyada kurşun kalem açmak bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, ticarete adım atacağına, emeklerinin boşa gideceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına tabir olunur.

Rüyada kurşun kalem açmak gördüyseniz:

  • Çevre değişikliği veya belli alanlarda büyüme genişleme fırsatını kaçırmamalısınız.

Rüyada kurşun kalem ucu açmak sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun kalem bulmak ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına alamet eder.

Rüyada iki kurşun kalem görmek helal kazanca sahip olunacağına, saygınlığa tabir olunur.

Rüyada kurşun kalem kırılması ondan her zaman iyi haberler alınacağına, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurşun kalem yutmak eline çok güzel fırsatların geçeceğine, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada gri kurşun kalem görmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine delalet eder.

Rüyada kurşun kalem açmak iş ve zaman kaybına uğrayacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada ucu kırık kurşun kalem görmek eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, yönetici makamına oturacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments