Rüyada kurşun sekmesi

Rüyada kurşun sekmesi maddi olarak çok kayıp vereceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya rivayet eder.

Rüyada kurşun sekmesi gördüyseniz:

  • Size anlatılmayan veya farkında olmadığınız şeyler olabilir.

Rüyada kurşun sekmesi nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine delalettir.

Rüyada üç kurşun yemek ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bu şekilde uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurşun patlaması hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine alamet eder.

Rüyada kurşun saplanması alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına tabir olunur.

Rüyada kurşun çiğnemek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada kurşun kusmak uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine rivayet eder.

Rüyada kurşun temizlemek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına rivayet eder.

Rüyada kurşun yemek çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments