Rüyada kurum başkanı

Rüyada kurum başkanı tekin olmayan işlere girileceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, görme ve alma şansına sahip olacağına, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada kurum başkanı gördüyseniz:

  • Fark yaratmak için cesur olmak gerekebilir.

Rüyada kurum temizlemek evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada kurum görmek iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada is kurum görmek işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına inanılır.

Rüyada kurum başkanı bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına inanılır.

Rüyada eve kurum dökülmesi sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine işarettir.

Rüyada sobadan kurum dökülmesi rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada bacadan kurum dökülmesi büyük tartışmaların yapılacağına, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına işarettir.

Rüyada bir kurum başkanı görmek hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.