Rüyada kuşun ısırması

Rüyada kuşun ısırması ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, yalan söylemeye, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuşun ısırması gördüyseniz:

  • Ama, siz yaratıcı gruplara katılımda bulunmak isteyebilir, seminer, kurs, mesleki ziyaret, konferans türü aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Rüyada kuşun ele gelmesi herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuşun eli ısırması kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuşun yanması alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine alamet eder.

Rüyada kuşun çırpınması askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına alamet eder.

Rüyada ölü kuşun canlanması kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına yorulur.

Rüyada kuşun oynaması o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, kendi ailesi ile de arasının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kuşun ölmesi çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına delalet eder.

Rüyada kuşun konuşması sevginin ve huzurun hâkim olacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments