Rüyada kuzu keçi görmek

Rüyada kuzu keçi görmek ona şifa olmayacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, ticarete adım atacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada kuzu keçi gördüyseniz:

  • Dikkate almanızda fayda var, daha parlak sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rüyada kuzu keçi görmek tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada koyun keçi kuzu görmek dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada kuzu ve keçi görmek buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, duaların kabul göreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada beyaz keçi ve kuzu görmek çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına işaret eder.

Rüyada koyun kuzu keçi görmek çok hayırlı işlere imza atacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına işarettir.

Rüyada kuzu keçi inek görmek üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına işarettir.

Rüyada yavru keçi ve kuzu görmek dürüst bir şekilde yaşayacağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada keçi ve kuzu görmek işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.