Rüyada mağarada göl görmek

Rüyada mağarada göl görmek lüks içinde olacağına, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, başarılarının tadına varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mağarada göl gördüyseniz:

  • Size sorun çıkartan, anlaşmakta zorlandığınız ya da sizi üzen kişilerle aranıza mesafe koymalısınız.

Rüyada mağarada yüzmek iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, rahatının ve gelirinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada mağarada yatmak dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, iyi geçiminin devam edeceğine delalettir.

Rüyada mağarada at görmek iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, kazancının da hiç eksilmeyeceğine işarettir.

Rüyada mağarada göl görmek kişinin işlerinin yoluna gireceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada mağarada dua etmek uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada mağarada saklanmak işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine rivayet eder.

Rüyada mağarada su içmek sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına inanılır.

Rüyada mağarada cin görmek makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emre Aydın

Selamın aleyküm..
Rüyamda ailemle birlikte tam olarak nere gittiğimizi bilmediğim bir geziye çıkıyoruz.
Daha sonrasında araba arızalanıyor sağ taraf ışıltılı ve huzur veren bir deniz ve araçtan indiğimizde sağımızda epey büyük bir dag var ve dağda volkanik patlama tarzında büyük bir toz patlayıp yükseliyor..
Ve hemen arkamızda tusunami gibi sadece yoğun bir toz bulutunun üzerimize geldiğini fark ediyoruz gözüm patlamanın olduğu dağın yanındaki dağdan kendisini aşagıya fırlatan yada (intahar) eden 1 yaşlı kadın 1 yaşlı adam arkasında sürünerek atlayan bebek 1 adam ve 1 kadın var, gördüğüm şeyden korkup sığınacak yer arıyoruz bir dağın oyuğunu buluyoruz (mağara)
sıgınıp çok geçmeden o toz bulutunun şiddeti mağaranın girişini kapatıyor ve mahsur kalıyoruz fakat mağaranın içinde bir göl var o suyu içiyoruz..
daha sonrasında o kıyamete benzer şey bitiyor dışarıya çıkıyoruz her yer yem yeşil ve çok güzel hayvanlar var ve ben orada şunun farkına varıyorum dünyada insanlar yok oluyor ve bizi hayatta kalmamıza sebeb olan o mağaranın farkına varıyorum ve herşeyin yeninden başladığını anlıyorum hiç bir insan eli değmiş icat eşya yol ev hiç bir şey yok sadece doğanın kendisi ve sanki her yer cennet gibi