Rüyada mağarada yatmak

Rüyada mağarada yatmak ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine inanılır.

Rüyada mağarada yatmak gördüyseniz:

  • Bitmek üzere olan ya da bitmiş gözüyle baktığınız işlerin aniden bozulabilir.

Rüyada mağarada yüzmek ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada mağarada cin görmek daha güçlü hale geleceğine, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada mağarada at görmek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine alamet etmektedir.

Rüyada mağarada dua etmek başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, başka işler deneyeceğine tabir olunur.

Rüyada mağarada kaybolmak çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mağarada saklanmak son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mağarada göl görmek deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mağarada su içmek evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.