Rüyada mavi göz görmek

Rüyada mavi göz görmek borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına işarettir.

Rüyada mavi göz gördüyseniz:

  • Hayalci yaklaşımlar veya planlar içinde olabilirsiniz.

Rüyada mavi gözlü olmayan birini mavi gözlü görmek tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi elbise ve mavi ayakkabı giymek yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına işaret eder.

Rüyada mavi diş işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada mavi yün örmek namının yürüyeceğine, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına inanılır.

Rüyada mavi güller söz, yetki ve imza sahibi olacağına, uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına inanılır.

Rüyada mavi göz ne demek satışlarının ya da üretiminin artacağına, sevgi dolu haberler alınacağına inanılır.

Rüyada mavi kuşak maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına yorulur.

Rüyada mavi ev almak zahmete ve derde düşeceğine, esenlik bulup, hafifleyeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments