Rüyada mavi taç takmak

Rüyada mavi taç takmak sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, moralinin yükseleceğine, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi taç takmak gördüyseniz:

  • Kendiniz gibi veya kendi istediğiniz şekilde davranmanız nedeniyle eleştirilebilirsiniz.

Rüyada mavi gözlü olmayan birini mavi gözlü görmek eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına rivayet eder.

Rüyada mavi elbise ve mavi ayakkabı giymek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, durgunlaşacağına işarettir.

Rüyada mavi diş barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada mavi yolculuk böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına alamet eder.

Rüyada mavi mandal doğruluktan ayrılmayacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi dondurma kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, hayata karşı cesaretini kıracağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi branda yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, alım gücünün artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi göz ne demek yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, rahata ereceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments