Rüyada mayali pasta görmek

Rüyada mayali pasta görmek üstünlük elde edeceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, net bir bakış açısı kazanacağına, borçlarınızın canınızı sıkacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada mayali pasta gördüyseniz:

  • İnsanların sözlerini kendiliklerinden tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğrayabilirsiniz.

Rüyada mayali pasta görmek yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada mayalı yemek başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mayalı ekmek yemek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine işarettir.

Rüyada mayalı poğaça pişirmek sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına yorulur.

Rüyada mayalı çiğ hamur görmek sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mayalı hamur görmek alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, gelirinin de artmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mayalı ekmek görmek maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, evlat sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada mayalı hamur pişirmek ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.